Novagra Nasıl Kullanılır?

Erkeklerde erken boşalma cinsel isteksizliğin önüne geçen cinsel performans ve geciktirme özelliğiyle sizlere sunulmaktadır.

Novagra Geciktirici ve Erksiyon Hapı, Novagra Performans arttırıcı Kapsül

Cinsel aktiviteden 30 dakika önce 1 bardak su ile alınması önerilmektedir, 24 Saat içinde bir defa alınması önerilmektedir.

Penise doğru kan akışını hızlandıran NOVAGRA seksi tamamlamak için gereken ereksiyon halini sonuna kadar koruyarak daha uzun ve güçlü bir cinsel aktivite sağlar. Kişi seksüel münasabeti tamamladığında ise ereksiyon kesilir ve penise doğru olan kan akışı azalır.

Ürünümüzün kapsül olmasından dolayı cinsel ilişkiye girilmeden alınabiliyorsa 1 saat önce alınması en iyi sonucu verecektir.

Novagra kullanımı açısından kolay bir üründür. Tek yapmanız gereken, aşağıda yer alan bilgilere dikkat etmek ve asla dozu aşmamaktır. Novagra Bitkisel Gıda Takviyesi ürünü, günde sadece 1 kapsül olarak kullanılmalıdır. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar neticesinde, sadece 1(bir) kapsül günlük kullanım belirlenmiştir.

Ürünü, 1 kapsül olarak cinsel ilişkinizden tahmini 25-35 dakika kadar önce alabilirsiniz. Bu süreç içerisinde ürün etkileşim göstermeye başlayacak ve etkileri cinsel ilişkinize yansıyacaktır. Yani, gün içerisinde sadece 1 kapsül ve ilişkiden en erken yarım saat önce kullanabilir, sizlerde artık daha özgür ve daha mutlu bir cinsel yaşam sürebilirsiniz.

Novagra Kullanım Uyarıları

Asla doz aşımı yapmayınız. Günlük sadece 1 kapsül kullanınız,
Kullanım amacı bir ilaç mantığında olmamalıdır. Çünkü, Novagra bir ilaç değil, cinsel performansı destekleyici bir gıda takviyesidir,
Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutunuz ve kapağın altındaki koruyucu emniyet bandı yırtık ise kullanmayınız.

Türk gıda kodeksine uygun olarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’ nın 14.10.2010 tarih ve G16-2774 işletme kayıt numarasıyla üretilmiştir.

Başa dön
error: Content is protected !!